Hakkımızda

Tümpa Makine Ticaret Ltd. Şti. olarak 1993 yılında temelleri atılan şirketimizin en önemli ilkesi; ulaşılması zor olan güvenilir para sayım tecrübesini sağlamaktır. Bunu sadece ürün satarak değil, satış sonrasında oluşabilecek olumlu veya olumsuz durumlara karşın destek ve servis hizmetleri sağlayarak müşteriyi tam anlamıyla memnun etmeyi hedefliyoruz.

Şirketimiz bünyesinde kağıt para sayma makineleri, bozuk para sayma makineleri, sahte para detektörleri, kağıt imha makineleri, para bantlama ve para balyalama makineleri bulunmaktadır. Yalnızca para ekipmanları üzerine yoğunlaşan şirketimiz bu alanda verebileceği hizmetin en fazlasını en kaliteli şekilde müşteriye vermeyi kendine görev edinmiştir. Her yıl piyasaya sürülen binlerce sahte para türüne karşı sürekli kendini yenileyen yazılımlarla, size içinizin rahat edeceği, güvenli bir sayım tecrübesi sunuyoruz.

Şirketimiz Güney Kore kökenli, “SeeTech/Hitachi’’ ,”Plus Banking Machines’’ ve “Hyundai Mib’’ gibi alanında ülkesindeki öncü markaların Türkiye distribütörüdür. Birçok alandaki piyasalarda 10.000’e yakın para sayma makinesine destek ve hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin sorunlarıyla samimi bir şekilde, kendi sorunumuzmuş gibi ilgilenmek ve çözüme ulaştırmak şirketimizin en önemli ilkelerinden biridir. İstanbul, Ankara ve İzmir’de bulunan yetkili teknik servislerimiz ile sizin için en doğru ve en güvenilir satış sonrası tecrübeyi sizlere sunmak için çalışıyoruz. Türkiye çapında 26’dan fazla bayimiz ile sizlere destek vermekteyiz. Tümpa Makine Ticaret Ltd. Şti. olarak 2001 yılından beri internet platformunda aktif olan şirketimiz 2013 yılında www.tumpa.net ile e-ticaret’e giriş yapmıştır. Müşterilerimize Türkiye’nin 81 ilinde hızlı kargolama ve güvenli alışveriş desteği sağlıyoruz.